czwartek, 3 grudnia 2015

Like na instgramie..

Mój instagrama cieszy sie średnia popularności. Posiadam ponad 550 obserwatorów i po 250 serduszek pod zdjęciem. Wiele osób uważa ze kupuje bądź nie wiem co robię ze tyle ich posiadam. Bardzo mnie to denerwuje! Instagrama mam 3 lata przez ten czas posiadanie tylu obserwatorów to chyba normalne, to ze mam tyle lików pod zdjęciem zawdzięczam mojemu staremu blogowi. Tam nabyłam wielu obserwatorów itd. Ludzie którzy wytykają nam takie rzeczy przed nos sa chamscy. To jest denerwujące, nic o tobie nie wiedza a sie wymądrzają... Znam wiele osób z wyglądu, zachowania normalnych a na portalach typu instagrama, ask podbijają sieć. Czy to oznacza, ze kupują polubienia czy obserwatorów? Nie!

Nawet gdyby jakaś osoba to robiła to jest jej interes bawienie sie w takie rzeczy. Chce niech robi, ale nie wtrącamy sie w to. 

Popularność można zdobyć posiadając pięknego instagrama, bądź śpiewając, tańcząc, rysując. Jest wiele możliwość. Nie każdy kupuje serduszka czy cokolwiek. Ja nie dbam o wygląd mojego instagrama, chce żeby zawierał wazne zdjęcia, momenty mojego życia. 

Macie ciekawego instagrama? Podzielcie sie nim w komentarzach na pewno odwiedzę :) 

Zapraszam na mojego VIVCIOUX


To instagrama mojej bardzo dobrej koleżanki. Uwielbiam jej instagrama jest taki idealny. Na dodatek ona śpiewa, i to nieziemsko!! Bardzo serdecznie zapraszam na jej instagrama!!! 
"cliffordxbae"- nazwa 
https://www.instagram.com/cliffordxbae/ link
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz